dejmon-fost

dejmon-fost


 
PortalPortal  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 www.demon-soft.tk eshte krijuar nga Deki_Dek&de_mon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Deki_Dek
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 31
Age : 27
Location : Pogradec
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: www.demon-soft.tk eshte krijuar nga Deki_Dek&de_mon   Wed Mar 26, 2008 4:03 pm

www.demon-soft.tk eshte krijuar si rjedhoje e passionti tei madh mbi informatiken.Ky forum eshte krijuar per te qene me afer te rinjve dhe duke i ndihmuar ata ne cdo cast.Mjafton qe ju te jeni antar i ketij forumi dhe ne do ju gjendemi prane.
nga Deki_Dek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://demon-soft.tk
 
www.demon-soft.tk eshte krijuar nga Deki_Dek&de_mon
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dejmon-fost :: Rreth demon-soft.tk :: Rreth demon-hacking.tk-
Kėrce tek: