dejmon-fost

dejmon-fost


 
PortalPortal  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dokumentar-Lufta ne Kosove

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Deki_Dek
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 31
Age : 27
Location : Pogradec
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Dokumentar-Lufta ne Kosove   Wed Feb 20, 2008 9:47 pm

Ketu mund te shkarkoni ndodhite e vitit 1999 ne Kosove

[url]http://www.gigeshare.com/preview/718f16gd21f8287g7 117528871128882/[/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://demon-soft.tk
 
Dokumentar-Lufta ne Kosove
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KUJDES- SKENA HORROR NGA LUFTA NĖ SIRI-Rrebelet ekzekutojnė
» Lufta pėr ēlirimin dhe ndarjen nga Maqedonia: Ja skenari shqiptar
» Tregime nga gratė shqiptare
» Vrasjet dhe masakrimet e femrave me ligjet islame
» Jahė Sadrija: Historiku i shkollės fillore "Ganimete Tėrbeshi" nė Ponoshec

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dejmon-fost :: Mediat Shqiptare dhe te Huaja :: Media/Video/Filma-
Kėrce tek: